O domově

Cílem naší práce je, aby se všichni naši klienti cítili v našem domově jako ve svém domácím prostředí. Snažíme se o sestavení kvalifikovaného pracovního kolektivu, který plně respektuje důstojnost člověka a svým přístupem a laskavě podanou rukou nabízí klidné a důstojné prostředí pro život v domově. Od prvního setkání s klientem máme zájem o navázání velmi úzkého kontaktu nejen s ním, ale i s jeho rodinnými příslušníky, příbuznými, přáteli či známými. Plně se snažíme pomoci všem klientům při jejich prvních dnech pobytu v našem domově.

Na našich webových stránkách i na facebooku se dozvíte podrobnosti o Domově pro seniory Pyšely.

Poskytované služby v našem domově neustále zkvalitňujeme, rozšiřujeme a to nejen v oblasti sociální, ale i ošetřovatelské a zdravotní. Velký důraz klademe na individuální přístup ve všech činnostech s klienty. V plné míře vyžíváme ergoterapii a aktivizaci při práci s klienty na udržení jejich soběstačnosti. Připravujeme další rozvoj činností jak v oblasti technické tak hlavně v oblasti kultury.

Vytvářím pracovně odborný tým zaměstnanců, který svým přístupem bude komplexně naplňovat představy poskytované péče našich klientů.

Navštivte náš Domov pro seniory Pyšely, který se nachází v budově zámku s krásně upraveným parkem, kde je příjemné posezení.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Mgr. Miluše Houfková 
Manažer kvality DS Pyšely